Два заряди -3 нКл і 5 нКл розташовані на відстані 3 см один від одного. Визначте силу притягання

між ними. Відповідь подайте у мікро Кулонах. СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Куга Диана.

Дано: q1=-3 нКл=-3*10⁻⁹Кл; q2=5 нКл=5*10⁻⁹Кл; R=3 см=3*10⁻²м; F -?

Закон Кулона:

F=k*Iq1I*Iq2I/R².

F=(9*10⁹) * (3*10⁻⁹) * (5*10⁻⁹) / (3*10⁻²)²=

9*3*5/9 * 10⁹⁻⁹⁻⁹⁺⁴=

15 * 10⁻⁵Н=150 * 10⁻⁶Н=150 мкН  -  это ответ.

Считайте числа отдельно, степени отдельно.

1 0