Два точкових заряди 6мкКл і 4 мкКл взаємодіють у вакуумі на відстані 10см. Визначте силу

взаємодії.(В виді задачі)

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

21.6 H

Объяснение:

q₁ = 6 мкКл = 6·10⁻⁶ Кл

q₁ = 4 мкКл = 4·10⁻⁶ Кл

r = 10 см = 0,1 м

k = 9·10⁹ Н·м²/Кл²

-------------------------------

F - ?

---------------------------------

F = k\cdot \dfrac{q_1\cdot q_2}{r^2}  = 9\cdot10^9\cdot \dfrac{6\cdot10^{-6}\cdot 4\cdot10^{-6}}{0.1^2}  = 21.6~(N).