Рішіть задачу поліз протягом 25 хв тіло рухалось з швидкістю 15 км год ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметшин Камиль.

Ответ:

Щоб розв'язати цю задачу і знайти відстань, яку пройшло тіло протягом 25 хвилин, спочатку перетворимо час на години, так як швидкість дана в кілометрах на годину.

25 хв = 25/60 год = 5/12 год.

Тепер можемо використати формулу для обчислення відстані:

Відстань = Швидкість × Час

Відстань = 15 км/год × (5/12) год = 6.25 км.

Отже, тіло пройшло відстань приблизно 6.25 кілометра за 25 хвилин.