БУДЬ ЛАСКА СРОЧНО ДАЮ 40 БАЛІВ яка сила струму в нагрівальному елементі автоматичної пральної

машини якщо вона підігріває 3 кг води від 24°С до 90°С за 15 хв?напруга в мережі 220В ,ККД нагрівника 90%

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Алина.

Ответ:

Для вирішення цієї задачі можна скористатися формулою для кількості теплоти, що виділяється або поглинається при зміні температури речовини:Q = mcΔTде Q - кількість теплоти, m - маса води, c - ємність теплоємності води, ΔT = 90 - 24 = 66 градусів Цельсія - зміна температури. Друга важлива формула, що потрібна, це формула для підрахунку електричної енергії, що використовується нагрівальним елементом:E = UItде E - електрична енергія, U - напруга, I - сила струму, t - час.КПД нагрівника дорівнює 90%, що означає, що 10% електричної енергії витрачається без корисної роботи. Тому нагрівальний елемент витрачає лише 90% введеної електричної енергії. Можна використати ці формули, щоб знайти силу струму:1. Знайдіть кількість теплоти, що потрібно для нагрівання води, використовуючи формулу Q = mcΔT:Q = 3000 г * 4,18 Дж / (г*градус Цельсія) * 66 градусів Цельсія ≈ 876 000 Джабо 90% енергії потрапляє на нагрівання води:E = Q / 0,9 = 876 000 Дж / 0,9 ≈ 973 333 Дж2. Знайдіть електричну енергію, використовуючи формулу E = UIt:973 333 Дж = 220 В * I * 15 хв * 60 с / 1000I = 973 333 Дж / (220 В * 15 хв * 60 с / 1000) ≈ 8,52 АОтже, сила струму в нагрівальному елементі автоматичної пральної машини дорівнює близько 8,52 А.