Птах сапсан здатен розвинути швидкість понад 306км/год. За який час він подолає відстань у 15300

метрів? срочно!!!!!! 40 балов!​

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Егор.

Ответ:

180с

Объяснение:

Дано:

v=306км/год=85м/с

s=15300м

=======

t-?

t=s/v=15300/85=180с