. Визначити потенціальну й кінетичну енергії тіла, яке падає з висоти 5 м, на відстані 2 м від

поверхні Землі, якщо його маса сдорівнює 2 кг. Вважати g= 10 м/с2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Есения.

Відповідь:

Еp1=40дж

Ek=60 дж

Пояснення:

g=10м/с²

m=2кг

h=5м

h₁=2м

Ep=mgh=2*5*10=100дж

Еp1=mgh₁=2*2*10=40дж

Ek=Ep-Ep1=100-40=60 дж