Відстань від предмета до лінзи дорівнює 10 см а відстань від лінзи до зображення 30 см. Визначити

фокусну відстань лінзи​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермольников Виктор.

Ответ:

7,5 м

Объяснение:

d=10 см     f=30 см    F=?

===

1/F=1/d+1/f

F=d*f/(d+f)=10*30/(10+30)=7,5 см

=================