Тіло рухається рівномірно по колу зі швидкістю 6,28 м/с Радіус кола 0,2 м. Визначте період та

обертову частоту. ПОМОГИТЕ УМОЛЯЮ!!!!!?!!!!!!!ДАМ 30 БАЛОВ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Коркина Кристина.

Ответ:

T = 2pR / v

n = 1/T

T = (0.2*6.28) / 6.28 = 0.2 с

n = 1/T = 1/0.2 = 5 Гц