Визначити швидкість руху тіла якщо дано L 5км t25 хв


Ответы на вопрос

Отвечает Кухар Наталочка.

Ответ: 3,33м/с

Объяснение:

Дано:

L=5км=5000м

t=25мин=1500с

==============

V-?

V=L/t=5000/1500=3,33м/с