3. Швидкість катера в озері 7 м/с. Який шлях пропливе катер за течією річки протягом 2 хв, якщо

швидкість течії 1 м/с. Який час затратить катер на подолання того ж Шляху проти течії? скажіть будь ласка!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Алібаи Рамазан.

Ответ:

V катера = 7 м/с

V річки = 1 м/с

t = 2 хв = 120 с

L = ?

Розв'язання

V = V катера + V річки

V = 7 м/с + 1 м/с = 8 м/с

L = 8 м/с * 120 с = 960 м

L = V * t

t = L/V

V = V катера - V річки

V = 7 м/с - 1 м/с = 6 м/с

t = 960 м/6 м/с = 160 с

Объяснение: