Тіло рухається по колу довжиною 400 м зі швидкістю 90 км/год. Чому дорівнює період його обертання?​


Ответы на вопрос

Отвечает Серебро Игорь.

Ответ: 16с

Объяснение:

Дано:

L=400м

V=90км/ч=25м/с

-----------------------

T-?

Т=L/V=400/25=16с