Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити 200г срібла, взятого за температури плавлення?​


Ответы на вопрос

Отвечает Пайкова Виктория.

Відповідь:17,4кДж

Пояснення:Дано:

m=200г               0,2кг

λ=87кДж

------------------

Q-?

Q=λ*m=87*0,2=17,4кДж