5. Алюмінієву ложку масою 40 г нагріли в окропі. Яка кількість теплоти пішла на нагрівання ложки,

якщо її температура збільшилася від 20 °C до 80 °С? (Питома теплоємність алюмінію = 920 Дж/кг*C). 2б)​

Ответы на вопрос

Отвечает Малинкин Данил.

Ответ:

Q=cm(t2-t1) = 920*0,04(из граммов перевели в килограммы)*60=2208Дж