Хлопчик тягне санчата, прикладаючи силу 50 Н, напрямлену під кутом 60° до горизонту. Яку потужність

розвиває хлопчик, якщо санчата рухаються рівномірно прямолінійно і за хвилину перемістилися на 30 м?​

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Даниил.

Дано:

F = 50 H

\alpha = 60°

l = 30 м

t = 60 с

Знайти N = ?Вт

Розв'язання:

N = A / t

A = F * l * cos \alpha

N = \frac{F * l * cos \alpha }{t} = \frac{50 * 30*\frac{1}{2}}{60} = 12,5 Ватт

Відповідь: 12,5 Ватт.