Хлопчик тягне по снігу санчата, прикладаючи горизонтальну силу 90 Н. Санчата рухаються рівномірно

прямолінійно. Визначте коефіцієнт тертя санчат по снігу, якщо сила нормальної реакції опори, що діє на санчата, дорівнює 360 Н. Срочно 25 б

Ответы на вопрос

Отвечает Поліщук Віка.

Ответ: 0,25

Дано:

F=90Н

N=360Н

---------------

μ-?

При равномерном движении сила тяги равна силе трения:

F=Fтр

Сила трения равна:

Fтр=μ*N, где:

μ-коэффициент трения;

N-реакция опоры санок

Отсюда:

μ=F/N=90/360=0,25