УМОЛЯЮ ОЧЕНЬ НАДО Два зустрічні потягу проходять один повз другого зі швидкістю 48 км/год і

60км/год. відповідно пасажир першого потягу помітив що другий потяг пройшов повз його вікно за 10с Якою е довжина другого потяга. Пожалуйста, можно полностью дано, формулу, розв'язання) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвиевский Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V1=48км/час

V2=60км/час

t=10c

__________

L-?

1) находим скорость сближения поездов

V=V1+V2=48+60=106км/час*1000/3600=30м/с

2) находим длину второго поезда:

L=V*t=30*10=300м

Отвечает Miller Ilona.

Ответ:

рславивлылы ытылылыытыты