. Визначте силу струму та напругу джерела, що має EPC 10 B i внутрiшнiй опір 1 ом, до якого

приеднали реостат з опором 4 ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Кокшарова Настя.

Объяснение:

Дано:

E = 10 В

r = 1 Ом

R =4 Ом

I-? U-?

Решение :

I = E/R+r

I= 10/4+1=5 (А)

E=I×R+I×r

U= I×R

E= U+I×r

U= E-I×r

U= 10- 5×1 = 5 В

Відповідь: І= 5A ; U=5В

Вроде правильно)