Пішохід за перші 10 с пройшов 12 м, за наступні 12c - 15 м і за останні 9c - 13 м. Визнач середню

швидкість руху пішохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1,3м/с

Объяснение:

Дано:

t1=10c

t2=12c

t3=9c

s1=12м

s2=15м

s3=13м

=======

v(сер)-?

v(сер)=(s1+s2+s3)/(t1+t2+t3)=

=(12+15+13)/(10+12+9)≈1,3м/с