Ракета долає відстань 25 км за 5 с. Знайдіть швидкість ракети. Відповідь надайте в км/год.


Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Динара.

Ответ:

Швидкість ракети можна обчислити, розділивши пройдену відстань на час, що це зайняло. В даному випадку, ракета пройшла 25 км за 5 секунд.

Щоб перевести секунди в години, потрібно поділити час на 3600 (кількість секунд у годині). Тому 5 секунд дорівнюють 5/3600 годин.

Тепер можна обчислити швидкість:

швидкість = пройдена відстань / час

швидкість = 25 км / (5/3600 год) = 25 * (3600/5) км/год = 18000 км/год.

Отже, швидкість ракети становить 18000 км/год.

Объяснение:

поставте кращу відповідь пж