1. Внутрішні сили не можуть перемістити центр тяжіння системи. Чому ж летить ракета?2. Від чого

залежить швидкість руху ракети за відсутностізовнішніх сил?3. Чому кінцева швидкість останнього ступеня багатоступеневоїракети набагато перевищує кінцеву швидкість одноступеневоїракети тієї ж маси і з тим самим запасом пального?4. Яку силу тяги розвиває реактивний двигун, який викидаєщосекунди 10 кг продуктів згоряння палива зі швидкістю 3 км/свідносно ракети?60 балов пожалуйста)))))​

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Валера.

Відповідь:

Пояснення:

1. Ракета летить за допомогою реактивної тяги.

2. Швидкість руху ракети за відсутності зовнішніх сил залежить від інерції.

3. Швидкість її перевищує тому,що паливо згорає поступово і масса палива у одноступеневій ракеті мала б у 200 разів перевищувати масу ракети.

4. Дано:                                                 Розв'язання:

m= 10 кг                                Ft=mv

t= 1 с                                       Fтяги=mv/t

v= 3км/с = 3000м/с              Fтяги=10*3000/1=30000 H = 30kH.

знайти:

Fтяги-?                                  Відповідь:30000H = 30kH.