6м³ бензин куйгондо болунуп чыккан энергияга барабар болушу учун канча комур жагуу зарыл


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Валерия.

Ответ:

6м³=6×6×6=36×6=216м

Объяснение:

вот ответ