Камінь кидають горизонтально з гори ,уклін якої дорівнює a. Визначити,з якою швидкістю V було

кинуто камінь, якщо він упав на схил на відстані L

Ответы на вопрос

Отвечает Шкелёнок Даша.

Ответ:

ВНІЗУ

Объяснение:

высота падения камня  H=L*sin(А) (1)

длина горизонтального полета S=L*cos(А)

начальная вертикальная скорость Vyo=0

начальная горизонтальная скорость Vxo=v

время   полета  

t=S/Vxo =L*cos(A)/v (2)

H=Vyo*t gt^2/2=gt^2/2 (3)

подставим (1)  (2)  в (3)

L*sin(A) = g/2 * (L*cos(A)/v)^2

v^2 = g/2 * (L*cos(A))^2 /(L*sin(A))

v =√(g*L*cos(A)^2/(2sin(A)))=cos(A)√(gL/(2sin(A)))