2. Акула пропливає за 1 хв. відстань 500 м, а заєць біжить зі швидкістю 60 км/год. Хто з них

рухається швидше? У скільки разів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ключак Мар'яна.

Ответ:

Заїць рухається швидше в 2 рази, оскільки його швидкість удвічі більша за швидкість акули

Объяснение:

Швидкість акули:
Швидкість акули = Відстань / Час
Швидкість акули = 500 м / 1 хвилина = 500 м/хв
Швидкість заїця:
Швидкість заїця = 60 км/год
500 м/хв = (500 м/1) * (60 хв/1) * (1 км/1000 м) = 30 км/год
Заїць рухається швидше в 2 рази, оскільки його швидкість удвічі більша за швидкість акули.