2. Шананы көкжиекпен 30º бұрыш жасайтын арқанға 80 Н күш түсіріп, 100 м сүйрегенде, қандай жумыс

аткарылады? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сермягин Илья.

A = F*S*cosф = 80*100*0,87= 6,96 кДж.

Жауабы: 6,96 кДж