1. Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для нагрівання алюмінієвої ложки масою 50 г від 20 до 80

градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Грибанова Яна.

Объяснение:

Пітома теплоємність алюмінію 920 дж/кг

Формула для обчислення кількості теплоти

Q=cm(t-t)

Q=920*0,05*(80-20)=2760 дж

0 1
Отвечает Ерыпалова Ангелина.

Ответ:

2760Дж

Объяснение:

Дано:

с=920Дж/кг°С

m=50г=0,05кг

∆t=80-20=60°C

======

Q-?

Q=cm∆t=920*0,05*60=2760Дж

0 1