При згорянні деякого палива масою 12 кг виділилось 0,15 МДж енергії. Що це за паливо?


Ответы на вопрос

Отвечает Просвиркин Влад.

Ответ:

Объяснение:

m= 12 кг

Q = 0,15 МДж = 150000 Дж

_____________________

q = ?

q = Q / m

q = 150000 / 12 = 12500 Дж/кг - надо посмотреть в табл