Яка кількість теплоти необхідна, щоб 2,5 кг льоду, взятого при -22°С, розплавити?​


Ответы на вопрос

Отвечает Жулебина Лера.

Ответ:

внизу!!!

Объяснение:

Q1 = 2.5 кг * 2.09 кДж/(кг·°C) * 22°C = 115.45 кДж
Q2 = 2.5 кг * 333.55 кДж/кг = 833.875 кДж
Q = Q1 + Q2 = 115.45 кДж + 833.875 кДж =
949.325 кДж