Запряжка собак, тягнучі сани по снігу, може розвивати максимальну силу 500 Н. Сани з вантажем якої

маси може везти запряжка, рухаючись рівномірно, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,17​

Ответы на вопрос

Отвечает Кригер Маша.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

F=500H

μ=0.17

g=10H/kg

m-?

Перший закон Ньютона:

F+mg+N+Fт=0

OX:F=Fт

OY:N=mg

Fт=μN

F=μmg

m=F/μg=500/0.17*10≈294kg