Запряжка собак, тягнучи сани з вантажем масою 500кг рівномірно по снігу, може розвивати максимальну

силу 500Н. Визначте коефіцієнт тертя​

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьева Нина.

Ответ:

Дано:

Маса вантажу (м) = 500 кг

Максимальна сила, яку може розвинути запряжена собака (F) = 500Н

Маса вантажу: м = 500 кг

Максимальна сила: F = 500 Н

Коефіцієнт тертя: μ

Формула:

F = μ * N

де N - нормальна сила, яка дорівнює силі тяжіння, тобто масі вантажу, помноженій на прискорення вільного падіння (9,8 м/c²)

N = m * g

де g - прискорення вільного падіння (9,8 м/c²)

Отже, зв'язуючи обидві формули, маємо:

F = μ * m * g

μ = F / (m * g)

Підставляючи значення, отримуємо:

μ = 500 Н / (500 кг * 9,8 м/c²)

μ ≈ 0,102

Объяснение: