НЛО за 1 хвилину пройшоло по небу 300 м, а потім за 4 хвилини пройшло ще півтора кілометра. Знайти

середню швидкість руху НЛО в м/хв. ПРМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Услистый Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

S1 = 300 м

t 1 = 60 сек

t2 = 4*60 = 240 сек

S 2 = 1500 м

V ср = 1500+300/ 60+240 = 1800/300 = 6 м/с