На скільки видовжиться рибальська волосінь жорсткістю 0,5 кН/м під час піднятя рибини масою 500 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Ревякина Анна.

Ответ:

0,01м

Объяснение:

Дано:

k=0,5kH/м=500Н/м

m=500г=0,5кг

==========

x-?

F=mg=0,5*10=5Н

F=kx=>

x=F/k=5/500=0,01м