2.Світло переходить із середовища, де його швидкість дорівнює 260000 км/с, у середовище, де

швидкість світла становить 200000 км/с. Визначте кут заломлення променя, якщо кут падіння дорівнює 50°. ОБОВ*ЯЗКОВО З ДАНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Анастасия.

Ответ:

84,8°

Объяснение:

υ₁=260000 км/с

υ₂=200000 км/с

α=50°

γ   ?   sinα/sinγ=υ₁/υ₂=260000/200000=1,3; sinγ=1,3*sin50°=0,996;

γ=84,8°