Турист рухався зі швидкістю 4 м/с і пройшов шлях 100 м. Наступні 1,2 км він рухався зі швидкістю 2

м/с. Визначте середню швидкість руху туриста. ​ТЕРМІНОВО ДОПОМОЖІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Бектазина Айгуль.

Середня швидкість руху туриста можна обчислити, поділивши загальний пройдений шлях на загальний час руху.

Загальний пройдений шлях: 100 м + 1,2 км = 100 м + 1200 м = 1300 м.

Загальний час руху: час першого відрізку + час другого відрізку.

Час першого відрізку: шлях / швидкість = 100 м / 4 м/с = 25 с.

Час другого відрізку: шлях / швидкість = 1,2 км / 2 м/с = 1200 м / 2 м/с = 600 с.

Загальний час руху: 25 с + 600 с = 625 с.

Середня швидкість руху туриста: загальний пройдений шлях / загальний час руху = 1300 м / 625 с ≈ 2,08 м/с.