ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА! Радіус однієї планети більший від радіуса іншої в 2 рази. Середні густини

планет рівні. Порівняйте перші космічні швидкості на поверхнях планет.

Ответы на вопрос

Отвечает Құрманғали Дарын.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

R1=2R2

p1=p2=p

v1/v2-?

v=\sqrt{\frac{GM}{R}  }\\ M=pV\\V=\frac{4}{3} \pi R^{3} \\\\\frac{v1}{v2} =\sqrt{\frac{Gp4*8R^{3} *3*R*\pi }{3Gp4R^{3}*R*\pi  } } =\sqrt{8} =2\sqrt{2}