СРОЧНО ДАЮ 50 БАЛЛОВ У МЕНЯ ЕСТЬ 15 МИНУТ Завдання 4. На скільки нагріється 2 л олії, якщо надати

30,6 кДж теплоти, Завдання 5. У калориметр, який містить 100 г води за температури 20°С занурили алюмінієвий брусок масою 200 г. вийнятий із окропу. У результаті теплообміну в калориметрі встановилася температура 44°С Чому дорівнює питома теплоємність алюмінію? Уважайте, що тепловими втратами можна знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Биянова Оля.

Ответ:

Завдання 4:

Для знаходження зміни температури олії, використовуючи дану кількість теплоти, ви можете використовувати формулу:

Q = m * c * ΔT,

де:

Q - кількість теплоти (30.6 кДж),

m - маса олії (2 л, що відповідає близько 1800 грамам, враховуючи питому масу олії),

c - питома теплоємність олії (це величина, яку вам потрібно знайти),

ΔT - зміна температури (яку вам потрібно знайти).

Тепер ви можете перегрупувати формулу, щоб знайти p теплоємність:

c = Q / (m * ΔT).

Підставте значення та розрахуйте p.

Завдання 5:

Для знаходження питомої теплоємності алюмінію використовуйте таку саму формулу, але замість маси олії використовуйте масу алюмінію (200 г) і зміну температури від початкової (20°C) до температури, коли встановилася рівновага (44°C). Враховуйте теплові втрати, що означають, що кількість теплоти, передана воді та алюмінію, дорівнює кількості теплоти, яку калориметр втратив.

Формула:

c(алюміній) = Q / (m(алюміній) * ΔT).

Розрахуйте p теплоємність алюмінію, враховуючи ці значення.

Отвечает DELETED.

Ответ:

скористатися формулою q = mcΔt, де q - теплота, m - маса, c - питома теплоємність і Δt - зміна температури, щоб знайти відповідь на своє запитання.