Якою є обертова частота партона електродриля, якщо за 2 хвилинт він здійснює 1800 обертів?


Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Відповідь:

t=2хв=120c

N=1800об.

n-?

n=N/t=1800/120=15об/с

Пояснення: