504 (100-Ө) = 96 (Ө-15)​


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Соня.

Ответ:↓↓↓

Щоб вирішити рівняння 504 (100-Ө) = 96 (Ө-15), потрібно знайти значення змінної Ө.

Крок 1: Розкриємо дужки, множачи кожен доданок всередині дужок на число поза дужками:

504 * 100 - 504 * Ө = 96 * Ө - 96 * 15

Крок 2: Виконуємо обчислення на кожній стороні рівняння:

50400 - 504 * Ө = 96 * Ө - 1440

Крок 3: Переносимо всі терміни, що містять Ө, на одну сторону рівняння, а константи - на іншу сторону:

504 * Ө + 96 * Ө = 50400 + 1440

Крок 4: Об'єднуємо подібні члени:

(504 + 96) * Ө = 51840

Крок 5: Обчислюємо суму:

600 * Ө = 51840

Крок 6: Вирішуємо рівняння, діленням обох сторін на 600:

Ө = 51840 / 600

Крок 7: Скорочуємо дробове число:

Ө = 86

Відповідь: Ө = 86

Надеюсь помогла

Буду рада если ометите моё решение как лучшее