Щоб нагріти латунну деталь на 10°с їй надали 12кДж теплоти. Визначте масу деталі​


Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Маша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

∆t=10°C

Q=12кДж=12000Дж

с=400Дж/кг°С

m-?

Q=cm∆t=>

m=Q/(c∆t)=12000/(400*10)=3кг