ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА Визначити індуктивність котушки в коливальному контурі, якщо максимальна

сила струму дорівнює 2 А, а максимальна енергія в коливальному контурі дорівнює 0,8 Дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Kotova Elizaveta.

Ответ:

Індуктивність котушки в коливальному контурі можна визначити використовуючи вираз для енергії коливань в такому контурі:

Е = (1/2) * L * I²

де

Е - енергія коливань,

L - індуктивність котушки,

I - максимальна сила струму.

Відомо, що максимальна сила струму I дорівнює 2 А, і максимальна енергія коливань E дорівнює 0,8 Дж.

Підставимо ці значення у формулу:

0,8 Дж = (1/2) * L * (2 А)²

0,8 Дж = (1/2) * L * 4 А²

0,8 Дж = 2 L * 4 А²

Тепер розв'яжемо для L:

L = (0,8 Дж) / (2 * 4 А²)

L = 0,1 Гн (генрі)

Отже, індуктивність котушки в цьому коливальному контурі дорівнює 0,1 Гн (генрі).

Объяснение:

Поставь как лучший ответ за старания тебе легко мне приятно)