5. Доріжка має форму прямокутника, менша сторона якого дорівнює 3 м, а більша – 4 м. Людина

обходить усю доріжку за 4 хв. Визначте шлях і модуль переміщення людини за 2 хв. 6. Найскладніше – пізнати людину. Кажуть, що для цього потрібно з’їсти з нею пуд ( 16 кг) солі. Скільки часу знадобиться для цього, якщо медична норма споживання солі 5 г на добу? Чи вистачить для цього одинадцяти шкільних років?

Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилов Таир.

Відповідь:

Пояснення:

5 г = 0.005 кг

n = 16 / 0,005 = 3200 діб

3200/365=8.7 роки - потрібно, щоб пізнати людину