Доріжка має форму прямокутника менша сторона якого дорівнює 21м, а більша - 28 м. Людина починаючи

івномірно рухатись з точки А обходить усю доріжку за 1 хв. Визначте шлях і модуль переміщення людини за 1 хв і за 0,5 хв

Ответы на вопрос

Отвечает Митюгина Дариненок.
Дано S1=21 м   S2=28 м    t=1мин   t2=0,5 мин


если t= 1 мин     S=S1+S2+S3+S4=2*(S1+S2)=98 м  ISI=0


если t=0,5мин    S=S1+s2=49 м    IsI=√S1+S2=√21²+28²=√441+784=35 м