Розв'яжіть задачу з фізики: Доріжка має форму прямокутника, менша сторона якого дорівнює 21м., а

більша 28м. Людина, починаючи рухатися з точки А, обходить усю доріжку за 1 хв, Визначте шлях та модуль переміщення людини з 1хв. і за 0,5хв. Оформіть задачу як потрібно, будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Ступаков Егор.
Дано S1=21 м S2=28 м t=1мин t2=0,5 мин


если t= 1 мин S=S1+S2+S3+S4=2*(S1+S2)=98 м ISI=0


если t=0,5мин S=S1+s2=49 м IsI=√S1+S2=√21²+28²=√441+784=35 м