найскладніше - пізнати людину. Кажуть, що для цього потрібно з‘їсти з нею пуд (16 кг) солі. Скільки

часу знадобиться для цього, якщо медична норма споживання 5 г на добу? Чи вистачить для цього одинадцяти шкільних років?

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрин Андрей.

Відповідь:

Пояснення:

5 г = 0.005 кг

n = 16 / 0,005 = 3200 діб

3200/365=8.7 роки - потрібно, щоб пізнати людину