Задача. Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для нагрівання алюмінієвої ложки масою 50 г від 20

С до 80 С.

Ответы на вопрос

Отвечает Ганюшкин Никита.

Ответ:

2760Дж

Объяснение:

Дано:

с=920Дж/кг°С

m=50г=0,05кг

∆t=80-20=60°C

Q-?

Q=cm∆t=920*0,05*60=2760Дж