Пасажир сидить біля вікна поїзда що рухається із швидкістю 54 км/год він бачить зустрічний пояс

довжиною 350 м швидкість якого становить 20 м/с скільки часу пасажир буде бачити зустрічний поїзд що проходить повз нього ДОПОМОЖІТЬ!!!!ДАЮ 80 БАЛІВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Morgenstern Velsey.

Ответ:

Объяснение:

V1  = 54 км/год =  15 м/с

S =  350 м

V2 =  20 м/с

t = ?

t = S / (V1+V2) = 350 / (15+20) = 10c