Даю 30 баллов Питання №4 ? 3 бали Оперу слухають: глядач, який сидить в залі театру і

радіослухач, що знаходиться біля приймача. На якій відстані від оркестру повинен сісти глядач, щоб чути звуки одночасно з радіослухачем, якщо останній перебуває на відстані 7500 км від театру? 340 м 8.5 м Задачу решить невозможно 12 км Питання №5 ? 3 бали Скільки часу пасажир, який сидів біля вікна поїзда, що йде зі швидкістю 54 км / год, буде бачити хто проходитиме біля нього зустрічний поїзд, швидкість якого 10 м / с, а довжина 150 м? 8 с 35 с 24 с 6 с

Ответы на вопрос

Отвечает Шихалев Дима.

Ответ:

Объяснение:

4

c = 3*10^8 м/с скорость света

V = 3,4*10^2 м/с   скорость звука

S1 = 75*10^5 м

S2 = ?

Если пренебречь преобразованиями звука в приемнике и передатчике, а так же считать что микрофон находится непосредственно перед оркестром.

Время прохождения радиоволны

t = S1 / c =  75*10^5 / 3*10^8 = 0.025 c

расстояние до слушателя в зале

S2 = V*t = 3,4*10^2 * 0.025 = 8.5 метров

5

V1 = 54 км/ч = 15 м/с

V2 = 10 м/с

S = 150 м

t = ?

t = S / (V1+V2) = 150 / (10+15) = 6cекунд