Яка кількість теплоти виділилася при охолодженні свинцевої деталі від 110 до 30 масча деталі 700г


Ответы на вопрос

Отвечает Кияшкина Ленара.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=140Дж/кг°С

∆t=110-30=80°C

m=700г=0,7кг

Q-?

Q=cm∆t=140*0,7*80=7840Дж