СРОЧНО!!! Перші 2 км Микола їхав на велосипеді зі швидкістю 18 км/год, а наступні 2 км - зі

швидкістю 22 км/год. Якою є середня швидкість руху Миколи? Обери один варіант • 20, 2 км/год • 19,8 км/год • 20 км/год • 40 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Чередниченко Александра.

20 км/год

Объяснение:

2•18=36- перші 2 години

2•22=44- другі 2 години

36+44=80- весь шлях

2+2=4- всього годин

80÷4=20 км/год- середня швидкість