Координата тіла змінюється з часом відповідно до рівняння х=1,5- 0,4t. Визначте координату цього

тіла через 5 с після початку руху

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопьева Света.

Ответ:

Подставляем вместо t 5:

x(5) = 1,5 - 0,4 * 5 = 1,5 - 2 = -0,5м ответ