Автомобіль масою 3 т рухається з прискоренням 5 м/с2 по горизонтальній дорозі. Визначте силу тяги

автомобіля, якщо коефіцієнт опору дорівнює 0,06​

Ответы на вопрос

Отвечает Логвиненко Никита.

Ответ:

Сила тяги автомобіля може бути визначена за допомогою другого закону Ньютона (F = ma), де F - сила, m - маса, a - прискорення. Однак, враховуючи силу опору, яка дорівнює коефіцієнту опору помноженому на масу автомобіля та прискорення вільного падіння (F_resistance = μmg), сила тяги автомобіля буде:

F_drive = ma + μmg

Де: m = 3 т = 3000 кг (маса автомобіля) a = 5 м/с² (прискорення) μ = 0,06 (коефіцієнт опору) g = 9,8 м/с² (прискорення вільного падіння)

Підставивши ці значення, отримаємо:

F_drive = 3000 кг * 5 м/с² + 0,06 * 3000 кг * 9,8 м/с² = 15000 Н + 1764 Н = 16764 Н  або 16,764 кН.

Объяснение: